Boksnurra 1900-talets början

434869

BOKSNURRA, 1900-talets början, brunbetsad, höjd ca 104, 45x45 cm

En spjäla är sprucken, Ytskador

Rum 16

Boksnurra 1900-talets början

Budhistorik (28 bud)
3025274
4 200
3025223
3025163
3 800
3024896
3 600
3025162
3 600

Slutpris SEK:
4 200
432 EUR, 492 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.