Stanislaw Zoladz

434868

STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Strandbild med klippor, signerad S. Zoladz 2002, färglitografi, 104/350, 57 x 86 cm

Fack 36

Stanislaw Zoladz
Budhistorik (14 bud)
3025640
4 600
3024986
4 400
3024719
4 200
3024984
3024719
3 200

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.