Vas Oxblod

434861

BULBVAS, porslin, Kina, 1900-tal, oxblodsglasyr, höjd ca 25 cm

Fotringen med smärre nagg

Orientaliskt, Porslin

Vas Oxblod

Budhistorik (25 bud)
3024226
3024225
1 900
3024029
1 800
3023607
1 700
3022529
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.