Cesare Vianello oljemålning

434850

CESARE VIANELLO (1862-1920): Interiör, signerad C Vianello, olja på pannå, ca 37x45 cm

smärre slitage

Konst, Äldre måleri

Cesare Vianello oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3030541
4 200
3031158
3030541
3 800
3029998
3 600
3029964
3 400

Slutpris SEK:
4 200
428 EUR, 517 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.