Oidentifierad konstnär, 2 st stilleben

434846

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (fransk skola, slutet av 1700-talet): 2 st stilleben med köksinteriör, olja på duk, vardera 32,5x24 cm

Ena stillebenet med hål i duken

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (14 bud)
3024893
3024892
3 400
3024891
3024890
3024889
1 900

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.