Serveringsvagn mässing

434844

SERVERINGSVAGN, mässing samt glas, 1900-talets mitt, med flaskställ, gallerkant i mässing, höjd ca 70, 72x45 cm

BRuksslitage

Rum 4

Serveringsvagn mässing

Budhistorik (25 bud)
3024897
4 200
3024865
3024806
3 800
3024286
3 600
3024280
3 400

Slutpris SEK:
4 200
428 EUR, 517 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.