Wilhelm Kaufmann

434841

WILHELM KAUFMANN (Österrike, 1895-1975): Landskap med byväg, signerad Wilhelm Kaufmann, olja på duk, 55x68 cm; oramad

Konst, Äldre måleri

Rum 9, Vagga 2

Wilhelm Kaufmann

Budhistorik (25 bud)
3027512
2 400
3027431
3026936
3026936
3026510
1 400

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.