Hjalmar Falk oljemålning

434839

HJALMAR FALK (1856-1938): Bränningar, signerad Hj F, olja på duk, 27x37 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Hjalmar Falk oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3024263
3024261
1 600
3024259
750
3024211
700
3023761
650

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.