Charles Roka oljemålning

434836

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Ung dam, signerad Roka, olja på duk, 80x65 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 15

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3024764
6 400
3024762
6 200
3023171
6 000
3023170
5 800
3019900
5 600

Slutpris SEK:
6 400
611 EUR, 687 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.