Yrjö Edelmann litografi

434835

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Skrynklat papper, signerad Y Edelmann, färglitografi, 40/175, 60x43 cm

Fack 21

Yrjö Edelmann litografi

Budhistorik (18 bud)
3024338
1 300
3022468
3022455
3022427
3022454

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.