Ola Billgren färglitografi

434834

OLA BILLGREN (1940-2001): "Underbarnet", signerad och daterad Ola Billgren -78, numrerad 58/100, färglitografi, ca 30x35 cm

Fack 19

Ola Billgren färglitografi
Budhistorik (7 bud)
3020134
550
3018020
500
3020133
500
3018020
450
3020132

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.