Peter Dahl

434831

PETER DAHL (född 1934): Erotiskt motiv, signerad Peter Dahl samt daterad -79, blyerts, 26x19 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Peter Dahl
Budhistorik (28 bud)
3034567
5 400
3034279
5 200
3034566
5 000
3034279
4 800
3034565
4 600

Slutpris SEK:
5 400
515 EUR, 579 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.