Christian Fredrik Svensson oljemålning

434830

CHRISTIAN FREDRIK SVENSSON (1834-1909): Marinmotiv, signerad a tergo C F Svensson 1879, olja på duk, 33x48 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (12 bud)
3015538
5 400
3014946
5 200
3012459
5 000
3014941
5 000
3012459
3 200

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.