Takampel

434828

AMPEL, 1900-tal, gustaviansk stil, elektrifierad, höjd 51 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 11

Takampel

Budhistorik (14 bud)
3024245
950
3024219
900
3024071
850
3024071
3024216
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.