Spegellampett nyrokoko

434825

SPEGELLAMPETT, 1800-talets slut, nyrokoko, träskuren förgylld, för två ljus, höjd 71x58 cm

Sprickor, lagningar

Diverse, Speglar

Rum 15

Spegellampett nyrokoko
Budhistorik (8 bud)
3025724
3025704
750
3022854
600
3022853
550
3021257
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.