Axel Peter olja på pannå

434822

AXEL PETER (1863-1942): Stilleben med blommor, signerad Ax. Peter, olja på pannå, ca 57x50 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Axel Peter olja på pannå

Budhistorik (9 bud)
3024509
650
3023682
600
3024508
600
3023682
550
3023392
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.