Ljusplåt för tre ljus

434819

LJUSPLÅT, 1900-talets början, barockstil, mässing, för tre ljus, höjd 80x54 cm

Slitage

Metall, Belysning, Vägglampor

Rum 15

Ljusplåt för tre ljus

Budhistorik (12 bud)
3025156
3025100
3025099
750
3025097
700
3025095
650

Slutpris SEK:
102 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.