Kopparkaffekanna

434817

KAFFEKANNA, koppar, 1800-talets mitt, höjd med handtag 32 cm

Bruksslitage

Metall

Rum 7

Kopparkaffekanna

Budhistorik (3 bud)

3012759
3024832
3012759

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.