Börje Veslén litografier

434815

BÖRJE VESLÉN (1903-1973): (6) "Quartier Latin", "Zeus Tempel", "Grekisk kust I", "Grekisk kust II", "Swedenborg och succuba", "Trädet", signerade Veslen, 7/300, 6 lös litografier i mapp, bladmått ca 30x22 cm

Kundcenter

Börje Veslén litografier

Budhistorik (1 bud)

3021148
2017-01-21 16:21:29

2017-01-23 kl 18:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.