Serveringsvagn design Aldo Tura Italien

434809

ALDO TURA, serveringsvagn, Italien 1950-60-tal, klädd i grönt getskinn, ställning i gulmetall, höjd 58, 75 x 42 cm, total bredd 75 cm

Slitage, lackskador

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 8

Budhistorik (11 bud)
3040185
5 400
3039232
5 200
3040184
5 000
3039232
3038197
3 600

Slutpris SEK:
5 400
515 EUR, 579 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.