Roland Svensson färglitografi

434805

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Fullmastriggare, Tristan da Cunha, signerad roland S, 220/450/I, färglitografi, bladmått ca 57,5x74,5 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (2 bud)

3025405
3025355

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.