Soffa Louis XV-stil

434795

SOFFA, 1800-talets slut, Louis XV-stil, gråmålad, längd 125, sitthöjd 42 cm

Fläckad klädsel, slitage

Rum 5

Soffa Louis XV-stil

Budhistorik (10 bud)
3024443
1 700
3024460
1 600
3024443
3023800
3023798
950

Slutpris SEK:
1 700
173 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.