John Sten teckning

434786

JOHN STEN (1879-1922): Kubistisk modell, signerad i blyerts John Sten, kolteckning, bladmått ca 35x26 cm, oramad

Smärre veck, smärre skador

Konst, Teckningar

Rum 9, Vagga 1

John Sten teckning

Budhistorik (8 bud)
3024461
2 600
3023639
2 400
3024457
3023639
3012612
1 600

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.