Henri de Toulouse-Lautrec litografi

434770

HENRI DE TOULOUSE-LAUTREC (1864-1901), Babylone d'Allemagne (bokomslag), 1894, signerad och daterad i trycket, prägelstämpel Edition Kleinmann, Paris, numrerad i blyerts, No. 27, litografi tryckt i två färger, 19x26 cm

Rum 4

Budhistorik (18 bud)
3028715
1 800
3028726
1 700
3028715
1 600
3017583
3017583

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.