Svartmålad atenienn

434760

ATENIENN, 1800-talets slut, svartmålad, höjd 161 cm

Skador och slitage

Rum 12

Svartmålad atenienn

Budhistorik (10 bud)
3023247
750
3024618
700
3023247
650
3024617
600
3023247
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.