Slagbord 1800-tal

434756

SLAGBORD, 1800-tal, runt, furu, delvis bemålat, en låda i sargen, höjd 74, 118x115 cm

Bruksslitage, senare bemålat

Rum 21

Slagbord 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
3023524
3023025
3023523
3023025
3022705
950

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.