Lars Lerin

434746

LARS LERIN (född 1954): Lofoten, signerad och daterad L Lerin -78, 127/180, träsnitt, bildmått ca 50x59 cm

Lars Lerin
Budhistorik (23 bud)
3037842
4 200
3037832
3037834
3037832
3 200
3036792

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.