Figuriner ljusstake Hummel

434737

FIGURINER, 10 st, LJUSSTAKE, porslin, Hummel, Goebel, 1900-talets mitt, varierande storlekar, 8,x15, 5 cm

En med krackelyr

Keramik/Porslin

Figuriner ljusstake Hummel

Budhistorik (8 bud)
3023886
3021571
3018718
3017477
600
3017131
550

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.