Einar Jolin färglitografi

434727

EINAR JOLIN (1890-1976): Sällskap på is, signerad Jolin, 64/360, färglitografi, ca 45x55 cm

Fack 18

Einar Jolin färglitografi

Budhistorik (11 bud)
3024410
3023736
3022509
950
3023230
950
3022509
700

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.