Skåp Swedish Modern 1940-50-tal

434725

SKÅP, Swedish Modern, 1940-50-tal, dörrar med reliefdekor, mässingsbeslag, inredningen med hyllor och lådor, höjd 161, 120x45 cm; smärre slitage, nyckel medföljer

Möbler, Design

Rum 15

Budhistorik (38 bud)
3031437
7 400
3031206
7 200
3031206
6 200
3027982
6 000
3023901
5 800

Slutpris SEK:
7 400
706 EUR, 794 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.