Uppläggningsfat famille rose

434724

UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, Qianlong(1735-1796), famille rose, 35x27 cm

Kantnagg, smärre kantlagning

Orientaliskt, Porslin

Monter 26

Uppläggningsfat famille rose

Budhistorik (10 bud)
3024101
3024038
750
3016064
650
3016063
600
3016061
550

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.