Ljuskrona med prismor

434723

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, Haga-modell, för fyra ljus, höjd 58 cm

Slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 4

Ljuskrona med prismor

Budhistorik (12 bud)
3024522
3020272
3024513
950
3020272
900
3024429
850

Slutpris SEK:
114 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.