Takarmatur förgylld

434721

TAKAMARATUR, 1900-talets första hälft, femarmad med 10 ljuspipor, delvis förgylld, diameter ca 60 cm, höjd 70 cm

Prismor saknas

Belysning, Taklampor

Rum 13

Takarmatur förgylld

Budhistorik (1 bud)

3023038
2017-01-22 17:21:30

2017-01-22 kl 21:54
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.