Bruno Mathsson stolar Mia

434718

BRUNO MATHSSON, "Mia", stolar, 6 st., DUX, cremefärgat skinn med stomme i förkromad metall, tillverkade för Bruno Mathsson International, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, armlän med krackelyr

Möbler, Design

Rum 9

Bruno Mathsson stolar Mia

Budhistorik (23 bud)
3022651
5 200
3022481
5 000
3022481
4 600
3021360
4 400
3022437
4 200

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.