Mathsson & Hein matbord

434717

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, superellips, fanerat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, märkt Bruno Mathsson International, höjd ca 70, 175x125 cm

Bruksslitage, fanéravslag

Möbler, Design

Rum 7

Mathsson & Hein matbord

Budhistorik (13 bud)
3021611
3021610
1 400
3021609
1 300
3021606
3015548

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.