F Raue akvarell

434716

F RAUE (1900-tal): Stilleben med blommor och frukter signerad F Raue, akvarell, ca 53x71 cm

Konst, Äldre måleri

F Raue akvarell

Budhistorik (1 bud)

3010108
2017-01-15 07:43:53

2017-01-22 kl 13:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.