Johann Baptist II Von Lampi

434713

JOHANN BAPTIST II VON LAMPI (1775-1837) art: Porträtt av flicka med duva, olja på duk, påskrift på baksida, ca 60x53 cm

Retuscher, dubblerad, duklagning

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Johann Baptist II Von Lampi

Budhistorik (5 bud)
3016178
12 500
3016008
7 000
3015377
6 200
3014547
1 800
3012775

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.