Picasso efter

434709

PABLO PICASSO, Efter, "Maternité", litografi. Signerad och daterad i trycket 29.4.63, ca 51 x 41 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Picasso efter
Budhistorik (34 bud)
3039173
4 200
3039024
3039169
3039024
3 800
3039167
3 600

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.