Skrivbord tillskrivet AB Chamberts Möbelfabrik

434707

SKRIVBORD, 1920/30-tal, tillskrivet AB Chamberts Möbelfabrik, fanérat i bl a björk och mahogny, fotavslut i form av stiliserade tassar, medföljande glasskiva, höjd ca 71, 110x60 cm, nyckel finns

Smärre ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Budhistorik (23 bud)
3022994
10 500
3022998
10 500
3022994
9 200
3022997
9 000
3022994
8 000

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.