Lars Gynning oljemålning

434696

LARS GYNNING (1920-2003): Perrong, signerad och daterad L Gynning -48, olja på duk, ca 93x64 cm

Fack 30

Lars Gynning oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3022840
3022671
2 800
3022671
2 400
3022074
3022670

Slutpris SEK:
310 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.