Phillippe Noyer akvarell

434693

PHILIPPE NOYER (Frankrike, 1917-1985): Femme au Toilette, signerad och daterad PH Noyer 71, akvarell på papper, 66x50 cm

Rum 9, Vagga 4

Phillippe Noyer akvarell
Budhistorik (3 bud)

3022563
3017925
3012647

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.