Rökelsekar Oxblodsglasyr

434692

RÖKELSEKAR/YTTERFODER, porslin, Kina, 1900-tal, oxblodsglasyr, cylinderformad, på tassar, höjd ca 11 cm

Tassarna med nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 23

Rökelsekar Oxblodsglasyr

Budhistorik (7 bud)
3021203
3021149
550
3018248
500
3017421
450
3013296

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.