Isabella Wrangel oljemålning

434691

ISABELLA WRANGEL (1911-75): "järnskrot", signerad och daterad -57, olja på duk, 72x49 cm

Fack 1

Isabella Wrangel oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3022604
5 400
3022601
5 200
3022603
5 000
3022601
4 600
3022599
4 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.