Isabella Wrangel

434690

ISABELLA WRANGEL (1911-1975):"Vita murar", signerad och daterad Isabella Wrangel -53, olja på duk, 46x38 cm

Dukhål, krackelerad

Fack 7

Isabella Wrangel

Budhistorik (12 bud)
3022971
3022970
1 400
3022897
1 300
3022896
3022895

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.