Salongsgrupp Nordiska Kompaniet

434686

SALONGSGRUP, 5 dlr, Karl Johan-stil, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, fanérade med björk, bestående av: bord, 2 karmstolar, 2 stolar, bordets mått inkl. klaffar, 73, 134x70 cm, nyckel finns

Skador, lagningar, slitage

Rum 19

Budhistorik (10 bud)
3020373
3018605
3018605
900
3017861
850
3017861
550

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.