Sängar linneskåp sängbord stolar i björk

434685

SÄNGKAMMARMÖBEL, 8 dlr, 1930-40-tal, fanerad med björk, bestående av 2 sängar, linneskåp, 2 sängbord, 2 stolar, skåp med tillhörande spegel, linneskåpets höjd ca 150, 110x45 cm, sängarnas bäddmått ca 85x188 cm, nyckel finns

Slitage, handtag till linneskåpet saknas, fanerskador, fläckar

Rum 16

Budhistorik (20 bud)
3021865
3 600
3021864
3 400
3021862
3 200
3021859
3021860
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.