Kandelaber

434684

KANDELABER, 1 par, för 2 ljus, 1900-talets mitt, förgylld och patinerad metall, höjd ca 37 cm

Diverse, Metall, Belysning

Monter 23

Kandelaber

Budhistorik (19 bud)
3021003
1 400
3021770
1 400
3021003
1 300
3021767
3021003

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.