Väggbonad

434672

VÄGGBONAD, allmoge, sannolikt Danmark, 1800-tal, "Her Willemand og Guld: harpen", troligen motiv från dansk folkvisa, ca 96 x114 cm

Fläckar och skador

Mattor/Textilier, Allmoge

Väggbonad

Budhistorik (32 bud)
3021073
4 200
3021087
3021073
3 800
3021008
3 600
3021071
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.