Kristina Jöred oljemålning

434664

KRISTINA JÖRED (född 1913): Brud, signerad K Jöred, daterad -69 olja på duk, 60x52 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Kristina Jöred oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3040134
1 400
3040131
1 300
3040125
3040130
3040125

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.