Freje

434663

CURT HENRY FREJE (född 1920): Segelbåt på öppet hav, signerad, olja på duk, 22x27 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Freje

Budhistorik (10 bud)
3039306
1 300
3037122
3039304
3037122
850
3038195

Slutpris SEK:
1 300
132 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.